O nás

Firma TETA s.r.o. je pod obchodní značkou TETANET lokálním poskytovatelem internetu a kabelové televize. Jsme tu pro Vás již od roku 1993 a za tu dobu jsme měli možnost načerpat ohromné množství zkušeností a znalostí, díky kterým jsme našim zákazníkům schopni poskytovat jen ty nejlepší služby.

Podporujeme vzdělávání

Poskytování přístupu k informacím je naším posláním. Vzdělávání bez informací není možné, a tedy podpora vzdělávání je směrem, který je nám z podstaty určen. Pro naplňování naší vize je dalším logickým krokem pomáhat se schopností efektivně s informací pracovat.

Chceme však přispívat větší měrou, nikoli jen symbolicky. Proto připravujeme projekt na zvýšení bezpečnosti dětských hřišť, kde vidíme naši příležitost spolupodílet se na vybudování přípojných bodů k síti Internetu a zajistit využitelnost služeb, které se tím nabízí.

Podporujeme sport v našem městě

Jako i v předchozích případech má sport své logické místo v našem působení. Žijeme ve světě sdílených informací a každý by rád měl tu možnost podělit se v okruhu svých přátel, rodiny a známých o své zážitky, které právě prožívá. Sportovní události patří bezesporu právě k těmto zážitkům a našim cílem je tuto možnost zajistit.

Sport podporujeme i pro skutečnost, že ať pasivní či aktivní sport je nedílnou součástí života každého z nás a to přímo či nepřímo. Internet nám dává možnost sdílet sportovní okamžiky, ale zároveň je i zlodějem času, který by v mnoha případech bylo vhodnější sportu věnovat. A to platí především pro naše děti.

Příkladem naší podpory může být HC Slovan Ústí nad Labem, kde našim hokejistům zajišťujeme přístup k internetu a staráme se o jejich počítačovou síť. Spolupodílíme se také na zvýšení bezpečnosti diváků a připravujeme studii pro zpřístupnění internetu pro všechny návštěvníky zimního stadionu.

Druhým příkladem pak SLUNETA, kde pro začátek naší spolupráce zajišťujeme připojení k internetu pro zahraniční hráče klubu, aby i oni měli tu možnost se spojit se svou rodinou a přáteli, kteří jsou někdy i stovky kilometrů daleko.

Nabízíme možnou spolupráci všem sportovním klubům a oddílům v Ústí nad Labem. Věříme, že se nám v mnoha případech podaří najít oblast, kde budeme schopni nabídnout naši pomoc.