zpět

TETANET a HC Slovan Ústí nad Labem: Proběhla velká soutěž o lístky

2 minuty čtení

V TETANETu jsme se rozhodli trochu oslavit naši dlouholetou spolupráci s hokejovým klubem HC Slovan Ústí nad Labem řadou lákavých soutěží. V rámci nich mnozí z vás vyhráli vstupenky, někteří dokonce do VIP sekce, a také se rozdalo pár poukazů na naše služby. Pro TETANET to byl jeden ze způsobů, jak podpořit sport v regionu a zároveň jsme chtěli potěšit naše zákazníky a fanoušky hokeje.

TETANET jako partner utkání

Celkem tři soutěže se uskutečnily na našem Facebooku. Jako naši sledující jste měli možnost přesdílet náš profil a do komentářů napsat, s kým byste hokejové zážitky absolvovali. Celkem jsme vylosovali 24 lidí, kteří vyhráli vstupenky na hokejové utkání. Ti z vás, kteří jste vyhráli lístky do VIP sekce, si užili zápas v ještě větším komfortu.

Během jednoho ze zápasů HC Slovan Ústí nad Labem jsme si pro návštěvníky stadionu přichystali soutěž o poukazy na služby TETANET. A to na celý rok zdarma! Věříme, že jste si zápasy užili stejně jako my!

Společná soutěž TETANETU a ústeckého klubu HC Slovan

Touto cestou jsme chtěli podpořit sport a ústecký patriotismus, ale i utužit vztahy s našimi zákazníky a fanoušky. Podařilo se nám propojit vzrušení z hokejových zápasů s možností poznat a využít naše služby. Bylo to akční a zároveň milé. Děkujeme všem účastníkům.

V TETANETu jsme hrdí, že můžeme být součástí těchto chvil, a těšíme se na další společné akce a soutěže, které pro vás připravujeme.