zpět

V TETANETu jsme k vám upřímní a transparentní

2 minuty čtení

V nedávné době se v Ústí nad Labem začaly šířit nepravdivé informace o naší infrastruktuře a službách. Chceme proto věci uvést na pravou míru. TETANET provozuje optickou síť už více než 25 let a v současné chvíli neexistuje žádný, byť jen teoretický, plán na prodej naší distribuční sítě kterémukoliv konkurenčnímu poskytovateli.

woman-on-sofa.webp

Kvalita a spolehlivost služeb TETANET

Optická síť je základem nabídky TETANET a díky ní můžete využívat stabilní a rychlé internetové připojení a televizní služby v Ústí nad Labem a blízkém okolí. Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout technologie, které splní a mnohdy i předčí vaše očekávání a zaručují nepřetržitou kvalitu našich služeb.

Jsme patrioti

Jako firma s hlubokými kořeny v ústeckém regionu se TETANET hlásí k hodnotám jako jsou upřímnost a transparentnost. Jsme aktivními podporovateli místních projektů, sportovních akcí a mládeže. Naše činnost v lokální komunitě jasně ukazuje náš závazek k prosperitě města Ústí nad Labem.

Jsme tu pro vás

Nedávné zkušenosti našich zákazníků poukazují na méně transparentní taktiky některých telekomunikačních poskytovatelů. Tyto praktiky nejen že způsobují zbytečný stres a zmatky, ale také se snaží vyvolat v zákaznících nejistotu.

Chceme ujistit naše zákazníky, že TETANET je na technologické špičce a bude i nadále poskytovat kvalitní telekomunikační služby a nadále je rozvíjet. Pevně si stojíme za tím, že poskytujeme svým zákazníkům jasné a pravdivé informace. Pro další podrobnosti o našich službách a infrastruktuře nás neváhejte kontaktovat.