Kariéra

Volné pozice

Technický pracovník

V případě zájmu volejte, pište emaily nebo při dobrém počasí vysílejte kouřové signály.

Náplň práce

  • svařování optických vláken
  • měření a vyhodnocení kvality optických tras
  • sestavování optických tras
  • instalace optických kabelů a kabelových souborů
  • příprava kabelových tras v objektech
  • zafukování optických kabelů
  • instalace a připojování zákazníků

Požadavky

  • řidičský průkaz výhodou
  • technická a manuální zručnost
  • vhodné pro absolventy a lidi bez předchozích pracovních zkušeností z oboru(veškeré školení zajistíme)
  • kvalifikační předpoklady pro získání osvědčení §6 a vyšší vyhlášky č. 50/1978 (elektrotechnické vzdělání)

Projektant telekomunikačních sítí

Náplň práce

  • spolupráce s dodavateli
  • řízení projektové dokumentace
  • technické vypracovávání projektů a investičních záměrů
  • kontrola projektové dokumentace
  • řízení přípravy výstavby

Požadavky

  • částečná zkušenost a znalost projektování v telekomunikační oblasti
  • znalost programu Autocad nebo Microstation výhodou
  • vhodné pro absolventy (veškerá školení zajistíme)
  • SŠ vzdělání elektrotechnických oborů
  • samostatnost, zodpovědnost

Java programátor

Nabízíme

  • mladý kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení
  • pracovní Mac
  • příjemné prostředí
  • kávu kolik hrdlo ráčí
  • spoustu dalších výhod

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • týmového ducha
  • výhodou znalosti frameworků Spring, Hibernate, Maven